Pronájem bytu 2+1/S, ul. Kafková, Praha 6 - Dejvice

Pronájem bytu 2+1

 

se sklepem,

 

ul. Kafkova,

 

Praha 6 - Dejvice

Popis nemovitosti

Nabízím k pronájmu byt 2+1 o velikosti 54 m2 se sklepem 3m2 v žádané lokalitě ul. Kafkova, Praha 6 – Dejvice. Byt se nachází v -1 podlaží a skládá se z pokoje, obývacího prostoru, kuchyně, spíže, koupelny a samostatný toalety. V blízkosti domu se nachází restaurace, obchody, školy, školky, university. Skvělá dopravní spojitost s centrem MHD (autobus, tramvaj, metro) 5 minut chůze od domu. Cena nájmu činí 11.000 Kč měsíčně + poplatky 2.000,.Kč + el. a pl. na nájemce. Vstupní poplatky činí kauce, první nájem a provize RK.

Fotogalerie

Kontakt

iveta_dibdiakova1

profile_download

Tel: +420 777 548 040

email: dibdiakova.iveta@gmail.com

Iveta Dibdiaková

Na realitním trhu se pohybuji od roku 2012. V předchozím zaměstnání jsem pracovala jako reprezentant BMW group spojený s profesionálním přístupem ke klientům.
 
Na práci realitního makléře a designera mě baví setkávání se s lidmi. Absolvovala jsem kurz se závěrečným diplomem "FotoŠkoda", kde jsem se naučila profesionálně fotit nemovitosti, dále mám kurzy z právní oblasti realitního trhu s osvědčením "Realitního makléře", vytvářím Home Stage, 3D projekce, realizace 3D projekce, současně vytvářím portfolio na sociálních sítích s cílem prodat, pronajmout, navrhnout a realizovat Vaši nemovitost.
 
Za každým prodejem, projektem a pronájmem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Léta zkušeností mě naučily, že na odvedení špičkové a profesionální práce je zapotřebí hodně znalostí, učení a zkušeností v daném oboru. A to je důvod proč by neměl být tak důležitý krok podceňován.
 
Pokud Vás cokoli dalšího zajímá, kontaktujte mě a ráda se s Vámi potkám osobně.


Iveta Dibdiaková

Kontaktní formulář