Pronájem bytu 2+kk/B/G, ul. Mikanova, Praha 10 - Záběhlice

Pronájem bytu 2+kk

 

s balkónem

 

a garážovým stáním,

 

v ul. Mikanova,

 

Praha 10 - Záběhlice

Popis nemovitosti

Nabízím k pronájmu byt 2+kk s balkónem a garážovým stáním v ul. Mikanova, Praha 10 – Záběhlice. Byt se pronajímá částečně zařízený kuchyňskou linkou se sklokeramickou varnou deskou, troubou a digestoří. V předsíní se nachází vestavěna skříň a na všech oknech v bytě jsou žaluzie. Umístění bytu je ve čtvrtém patře z pěti, které Vám otevírá příjemný rozhled do okolí. K bytu náleží garážové stání v suterénu domu. V blízkosti domu jsou veškerá zařízení, lékař, škola, školka, obchodní centrum Vivo Hostivař, restaurace, sportoviště a hostivařský lesopark. Byt vřele doporučuji. K nastěhování ihned.

Cena nájmu činí 14.500,-Kč/ měsíčně + poplatky 3.000,-Kč/ měsíčně + elektřina se převádí na nájemce.

Fotogalerie

Kontakt

iveta_dibdiakova1

profile_download

Tel: +420 777 548 040

Email: dibdiakova.iveta@gmail.com

Iveta Dibdiaková

Na realitním trhu se pohybuji od roku 2012. V předchozím zaměstnání jsem pracovala jako reprezentant BMW group spojený s profesionálním přístupem ke klientům.
 
Na práci realitního makléře a designera mě baví setkávání se s lidmi. Absolvovala jsem kurz se závěrečným diplomem "FotoŠkoda", kde jsem se naučila profesionálně fotit nemovitosti, dále mám kurzy z právní oblasti realitního trhu s osvědčením "Realitního makléře", vytvářím Home Stage, 3D projekce, realizace 3D projekce, současně vytvářím portfolio na sociálních sítích s cílem prodat, pronajmout, navrhnout a realizovat Vaši nemovitost.
 
Za každým prodejem, projektem a pronájmem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Léta zkušeností mě naučily, že na odvedení špičkové a profesionální práce je zapotřebí hodně znalostí, učení a zkušeností v daném oboru. A to je důvod proč by neměl být tak důležitý krok podceňován.
 
Pokud Vás cokoli dalšího zajímá, kontaktujte mě a ráda se s Vámi potkám osobně.


Iveta Dibdiaková

Kontaktní formulář