Pronájem bytu 2+kk/B/S/G, ul. Rižská, Praha 10 - Hostivař

Pronájem bytu 2+kk

 

s balkónem, sklepem

 

a garážovým stáním,

 

ul. Rižská,

 

Praha 10 - Hostivař

Popis nemovitosti

Nabízím k pronájmu novostavbu bytu 2+kk o velikosti 54m2 s balkónem 11.2 m2, sklepem 3 m2 a garážovým stáním. Byt se nachází v třetím patře pětipodlažního domu. Zařízený je kuchyňskou linkou se sklokeramickou varnou deskou, myčkou, digestoří, sporákem a lednici s mrazákem. Prostorná ložnice, koupelna s oknem, vanou, umyvadlem, toaletou a přípojkou pro pračku. Na všech oknech jsou žaluzie. Bytový dům se nachází v lokalitě Slunečního Vršku, Praha 10 – Hostivař. Lokalita Sluneční vršek nabízím budoucím nájemcům obchod Alber, trafiku, vinotéku, restaurace a sportoviště. Sluneční vršek je v těsné blízkosti Hostivařského lesoparku a v pěší blízkosti OC Viva. Dostupnost na metro C- Opatov je autobusovou dopravou č. 177,181 a 182 cca 5 min jízdy a metro A – Skalka č. 177 cca 15 min. jízdy. K nastěhování od 1.9.2021. Byt vřele doporučuji. 

Cena nájmu činí 14.000,-Kč + poplatky včetně elektřiny 4.000,-Kč. Vstupní poplatky činí 1x kauce, 1x nájem předem a provize RK. 

Fotogalerie

Kontakt

iveta_dibdiakova1

profile_download

 

Tel: +420 777 548 040

Email: dibdiakova.iveta@gmail.com

Iveta Dibdiaková

Na realitním trhu se pohybuji od roku 2012. V předchozím zaměstnání jsem pracovala jako reprezentant BMW group spojený s profesionálním přístupem ke klientům.
 
Na práci realitního makléře a designera mě baví setkávání se s lidmi. Absolvovala jsem kurz se závěrečným diplomem "FotoŠkoda", kde jsem se naučila profesionálně fotit nemovitosti, dále mám kurzy z právní oblasti realitního trhu s osvědčením "Realitního makléře", vytvářím Home Stage, 3D projekce, realizace 3D projekce, současně vytvářím portfolio na sociálních sítích s cílem prodat, pronajmout, navrhnout a realizovat Vaši nemovitost.
 
Za každým prodejem, projektem a pronájmem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Léta zkušeností mě naučily, že na odvedení špičkové a profesionální práce je zapotřebí hodně znalostí, učení a zkušeností v daném oboru. A to je důvod proč by neměl být tak důležitý krok podceňován.
 
Pokud Vás cokoli dalšího zajímá, kontaktujte mě a ráda se s Vámi potkám osobně.


Iveta Dibdiaková

Kontaktní formulář