Pronájem bytu 3+kk/B/S/G, ul. Bratislavská, Praha 10 - Hostivař

Pronájem bytu 3+kk

 

s balkónem,

 

sklepem a garážovým stáním,

 

ul. Bratislavská,

 

Praha 10 - Hostivař

Popis nemovitosti

Nabízím v žádané lokalitě Slunečního Vršku – Hostivař, k pronájmu, světlý byt 3+kk s balkónem, sklepem a garážovým stáním v ceně nájmu. Byt o velikosti 76 m2 je umístěný ve 2. NP. Skládá se z kuchyňské části propojené s obývacím prostorem, dvou ložnic, koupelny a samostatné toalety. Kuchyňský kout je zařízený myčkou, sklokeramickou varnou deskou a troubou. Z balkónu je hezký výhled do zeleně. Byt je obklopen sportovišti, dětskými hřišti a obchody. V těsné blízkosti se nachází Hostivařský lesopark s vodní nádrží, který Vám nabídne dlouhé procházky, sportování, odpočinek a spoustu dalších možných volnočasových aktivit. Lokalita má skvělou dostupnost do centra města. Byt vřele doporučuji!

Cena pronájmu činí 18.500,-Kč + poplatky 3.500,-Kč + elektřin na nájemce

 

Pronajaté

Fotogalerie

Kontakt

iveta_dibdiakova1

profile_download

Tel: +420 777 548 040

Email: dibdiakova.iveta@gmail.com

Iveta Dibdiaková

Na realitním trhu se pohybuji od roku 2012. V předchozím zaměstnání jsem pracovala jako reprezentant BMW group spojený s profesionálním přístupem ke klientům.
 
Na práci realitního makléře a designera mě baví setkávání se s lidmi. Absolvovala jsem kurz se závěrečným diplomem "FotoŠkoda", kde jsem se naučila profesionálně fotit nemovitosti, dále mám kurzy z právní oblasti realitního trhu s osvědčením "Realitního makléře", vytvářím Home Stage, 3D projekce, realizace 3D projekce, současně vytvářím portfolio na sociálních sítích s cílem prodat, pronajmout, navrhnout a realizovat Vaši nemovitost.
 
Za každým prodejem, projektem a pronájmem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Léta zkušeností mě naučily, že na odvedení špičkové a profesionální práce je zapotřebí hodně znalostí, učení a zkušeností v daném oboru. A to je důvod proč by neměl být tak důležitý krok podceňován.
 
Pokud Vás cokoli dalšího zajímá, kontaktujte mě a ráda se s Vámi potkám osobně.


Iveta Dibdiaková

Kontaktní formulář