Pronájem bytu 3+kk/L, ul. Zápotoční, Praha 10 - Hostivař

Pronájem bytu 3 + kk 

 

s lodžii 

 

na ul. Zápotoční,

 

 

Praha 10 - Hostivař

Popis nemovitosti

Nabízím k pronájmu hezký, tichý, prostorný byt 3+kk/L v 2. patře bytového domu v těsné blízkosti Hostivařské přehrady. Bytový dům po kompletní rekonstrukci se skládá ze třech nadzemních podlaží a soukromé zahrady ve velikosti 461 m2. Zahradu může nájemník užívat spolu z ostatními nájemníky bytového domu. Byt o velikosti 114 m2 se skládá z obývacího prostoru s návazností na kuchyňskou místnost, dvou samostatných pokojů, velké předsíně, prostorné komory, koupelny a samostatné toalety. Kuchyňská linka je zařízena indukční varnou deskou, troubou, mikrovlnnou troubou a přípojkami pro myčku. Velký obývací prostor lze rozdělit na část jídelní s návazností na kuchyni a část obývací s výstupem na lodžii. Z lodžie je hezký výhled do okolní krajiny. Světlá prostorná koupelna je zařízena umyvadlem se skříňkou, velkým zrcadlem, sprchovým koutem a přípojkami pro pračku. Na všech oknech jsou umístněné žaluzie. Okolí bytového domu je tiché z důvodu zástavby rodinných domů. V blízkosti se nachází OC Vivo, MHD tramvajové a autobusové spoje, vlakový spoj 7 minut chůze od domu, škola, školka, poliklinika, restaurace, lesopark Hostivař. Možný dlouhodobý nájem. Parkování před domem. Ihned k nastěhování.

PS: Dokážete si představit žít v Praze a zároveň mít pocit, že jste na vesnici v zeleni a klidu? Právě Vám tuto možnost nabízím a vřele doporučuji.

Cena nájmu 23.500,-Kč + poplatky včetně elektrické energie 3.500,-Kč.

Fotogalerie

Kontakt

iveta_dibdiakova1

profile_download

Tel: +420 777 548 040

Email: dibdiakova.iveta@gmail.com

Iveta Dibdiaková

Na realitním trhu se pohybuji od roku 2012. V předchozím zaměstnání jsem pracovala jako reprezentant BMW group spojený s profesionálním přístupem ke klientům.
 
Na práci realitního makléře a designera mě baví setkávání se s lidmi. Absolvovala jsem kurz se závěrečným diplomem "FotoŠkoda", kde jsem se naučila profesionálně fotit nemovitosti, dále mám kurzy z právní oblasti realitního trhu s osvědčením "Realitního makléře", vytvářím Home Stage, 3D projekce, realizace 3D projekce, současně vytvářím portfolio na sociálních sítích s cílem prodat, pronajmout, navrhnout a realizovat Vaši nemovitost.
 
Za každým prodejem, projektem a pronájmem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Léta zkušeností mě naučily, že na odvedení špičkové a profesionální práce je zapotřebí hodně znalostí, učení a zkušeností v daném oboru. A to je důvod proč by neměl být tak důležitý krok podceňován.
 
Pokud Vás cokoli dalšího zajímá, kontaktujte mě a ráda se s Vámi potkám osobně.


Iveta Dibdiaková

Kontaktní formulář